Matuzalem - molekula života
Matuzalem Výrobky řady Matuzalem

Obchodní podmínky

Objednávky přijímáme emailem na adrese distribuce@matuzalem.cz nebo telefonicky na čísle +420 604 533 993. Rovněž je možné využít i objednávkový formulář.

Objednávka musí obsahovat identifikační údaje odběratele (jméno, příjmení), dodací adresu, emailovou adresu a případně telefonický kontakt.

Objednávky jsou zpracovány nejpozději do dvou pracovních dnů, následně je zásilka předána České poště a zaslána dobírkou. Osobní odběr je možný v sídle firmy po předchozí domluvě.

Zásilku je možné zaslat pouze na území České republiky. Zaslání do zahraniční není možné.

Poštovné a balné je zdarma.

Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem. Použití a zpracování osobních údajů je v souladu se zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Součástí doručené objednávky je daňový doklad – faktura, která slouží také jako záruční list. Případné reklamace je možné uplatňovat na adrese sídla firmy – viz konktakty, telefonicky na čísle +420 604 533 993 nebo emailem na adrese distribuce@matuzalem.cz. Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou.